Čínský doktor tvrdí, že toto je nejlepší způsob, jak odstranit žlučové kameny

Loading...

Žlučové a jaterní kameny mohou vážně poškozovat zdraví, a dokonce vést k rozvoji rakoviny či cirhózy jater.

Čínský doktor Lai Chiu Nan publikoval přírodní způsob, jak se těchto kamenů zbavit. Jak tvrdí, rakovina není nikdy chorobou, která se objeví jako první. Vždy je vyvolána jinými onemocněními.

Podobně je to i se žlučovými kameny, které vyvolávají množství zdravotních potíží předtím, než se objeví rakovinné onemocnění jater nebo tlustého střeva.

Potvrzují to i pozorování onkologických pacientů. U těch byly vždy předtím zaznamenány problémy se žlučovými kameny.

Co prozrazuje přítomnost žlučových kamenů

Nejčastějšími příznaky výskytu žlučových kamenů je nadýmání. Nejednou se současně s ním vyskytují i ​​bolesti v oblasti jater a žlučníku.

Játra, žlučník a trávení jsou totiž úzce propojeny. To je také důvodem, proč tato přírodní metoda tak dobře funguje i na špatně fungující játra.

Je však nutné poznamenat, že nemusí fungovat stejně u každého.


Náš tip: Přírodní léčba artrózy: Zjistěte, jak se navždy zbavit bolestí kloubů pomocí bylinek, stravy a cvičení. Více informací zde


Například pokud jsou žlučové kameny už příliš velké, je vhodné se poradit s lékařem. Ten může usoudit, že jediným řešením je operace žlučníku.

Postup čínského doktora k odstranění žlučových kamenů

Postupujte následovně:

Loading...

1. Během prvních 5 dní kúry jezte 4 až 5 jablek denně, případně vypijte každý den 4 sklenice čerstvého jablečného džusu. Džus si vyrobte vlastní, protože kupovaný už nemá téměř žádnou nutriční hodnotu. Během těchto 5 dní mějte pravidelnou stravu.

2. 6. den vynechejte oběd. Místo něj rozpusťte 1 čajovou lžičku hořké soli (Epsomská sůl – síran hořečnatý) ve sklenici vlažné vody a tuto směs vypijte.

3. Postup s hořkou solí zopakujte také o 8. hodině večer. Síran hořečnatý totiž podporuje funkci vylučování žluče.

4. Těsně před spaním pak ve sklenici smíchejte čerstvou šťávu z poloviny citronu s 1 až 1,5 dl olivového oleje a vypijte to. Olivový olej promaže žlučové kameny a umožní jim snadněji se pohybovat ve žlučovodech.

5. Následující (7.) den ráno zaznamenáte po velké potřebě plavat v toaletě zelené kamínky.

Doktor Lai říká, že některým pacientům se takto podařilo vyplavit 50 až 60 žlučových kamenů. Zaznamenané jsou však i případy se 100 kameny.

Závěr

Neváhejte a v rámci pravidelné detoxikace vyzkoušejte tuto efektivní metodu na pročištění vašich jater, žlučníku a žlučovodů.

Uvedenou kúru můžete vyzkoušet, i když nemáte žlučové kameny, protože pomocí této kúry dokážete podpořit funkci normální tvorby žluči.

Zpracovala: Vylectese.cz