Když chemoterapie nezabírá, použijte tento kořen: Leukémii zničí do 48 hodin

Loading...

Když se vysloví slovo leukémie, většina lidí si v mysli hned vybaví vypadané vlasy, chemoterapii a další léky, které mají na tělo hrozné vedlejší účinky.

Leukémie je rakovinové onemocnění krve, kdy se v ní bílé krvinky přemnoží a kromě cizorodých látek začínají útočit i na vlastní buňky organismu.

V tomto článku vám prozradíme, jak extrakt z jedné běžně dostupné bylinky dokáže velmi efektivně toto onemocnění potlačit a eliminovat.

Co dokáže kořen obyčejné pampelišky

Podle současných studií je kořen pampelišky cytotoxický pro 3 typy leukémie. Dokáže odstranit úctyhodných 96 % rakovinových buněk již za prvních 48 hodin po konzumaci!

Otázkou tedy je: Opravdu takto funguje?

Onkoložka Carolline Hammová měla jednoho staršího pacienta, který trpěl na myelomonocytickou leukémii. Jde o velmi agresivní formu leukémie.

Když pacientovi aplikovali klasickou chemoterapii, nezaznamenali téměř žádný úspěch.

Tehdy mu lékařka doporučila přírodní terapii s využitím kořene pampelišky ve formě čaje. Kromě tohoto pacienta se pampelišku rozhodl vyzkoušet i další pacient, který byl s ním spolu na pokoji.

Již po 2 dnech testy u obou pacientů prokázaly zlepšení krevního obrazu. Následně oba pacienti odmítli dále užívat chemoterapii.

Loading...

Jak funguje kořen pampelišky

Kořen pampelišky účinkuje na rakovinové leukemické buňky poměrně rychle, a to tím způsobem, že se v průběhu krátkého času začínají rozkládat.

Zároveň podporuje formování zdravých bílých krvinek v těle pacienta.

Dr. Hammová kontaktovala biochemika na Windsorské univerzitě Siyarama Pandeyu, který spolu se svými studenty uskutečnil výzkum.

Odebrali vzorky krve 9 pacientů, kteří konzumovali čaj s extraktem kořene pampelišky, a aplikovali ji na vykultivované rakovinné buňky.

Výsledek byl ten, že už po 24 hodinách začaly tyto buňky odumírat.

„Extrakt zabíjel leukemické buňky velmi selektivně. Usmrtil jen rakovinové buňky, zdravé buňky zůstaly nedotčené,“ uvedl výzkumník.

Vlastnosti pampelišky

Další studie ukázaly, že extrakty z pampelišky obsahují potenciálně aktivní složky i proti dalším druhům rakoviny, melanomu (zhoubné rakoviny kůže), ale i na rakovinu prostaty či prsu.

Nejde však ani tak o nový objev, protože pampeliška se v lidové medicíně používá již stovky let jako účinná bylinka k léčbě mnoha onemocnění. Rakovina je jen jednou z nich.