Vědkyně uvězněna poté, co odhalila smrtící virus ve vakcínách

Loading...

Pokud jste v posledních letech sledovali příběhy vědců a výzkumníků přinášejících objevy, ohrožující takzvaný „hluboký stát“ (nazývaný také „stát ve státě“, síly řídicí z pozadí chod státu) a samotné základy velké farmaceutické lobby, pak ten model již znáte.

Tito lékaři jsou často „přesvědčováni“, aby stáhli své studie, nabízejí jim úplatky či jiné benefity za to, že se budou distancovat od svých zjištění, případně jim vyhrožují, že je zničí.

Nejednou se jim dokonce vyhrožují vězením, nebo pokud je fabrikace soudního procesu proti nim příliš těžká, vyhrožují jim, že je jednoduše zlikvidují. Takový je i příběh molekulární bioložky Judy A. Mikovitsové, PhD.

Jedná se o znepokojující pravdivý příběh, který byl poprvé podrobně popsán v článku na portálu Natural News a obsahuje také video o tom, jak se dostala do vězení za svůj objev, že pětadvacet milionů Američanů se nakazilo smrtícími retroviry po podání vakcín určených pro lidi.

Izolace viru

Jako dlouholetá pracovnice Národního institutu pro rakovinu věnující se výzkumu rakoviny Dr. Mikovitsová pracovala s lidskými retroviry, jako je HIV. Její práce se zaměřovala na výzkum v oblasti imunoterapie.

V roce 2009 pracovala na autismu a souvisejících neurologických onemocněních. Zjistila, že mnoho účastníků studie mělo rakovinu, poruchy motorických neuronů a chronický únavový syndrom (CFS).

Byla přesvědčena, že za tyto příznaky může být odpovědný virus, a tak ve svém výzkumu izolovala viry, u kterých se ukázalo, že pocházejí od myší.


Náš tip: Zdravé a silné kosti: Zjistěte, jak vyléčit osteoporózu, předejít zlomeninám a udržet si pevné kosti až do pozdního stáří. Více informací zde


Vypadalo to jako virus, páchlo to jako virus, tedy retrovirus, protože jsou to typy virů, které narušují imunitní systém.

A několik dalších výzkumníků izolovalo retroviry od těchto lidí vlastně již v 90. letech, vláda je však nazvala „znečišťujícími látkami“ a řekla, že nejsou skutečné a s onemocněním nemají nic společného.

Takže jsme izolovali novou rodinu virů, které dostaly název xenotropný virus související s virem leukémie u myší. Tyto viry byly tedy viry myší leukémie.

Naše studie byla zveřejněna 8. října 2009 v časopise Science, v jednom z nejlepších vědeckých časopisů na světě. Takový článek člověku obvykle rozběhne kariéru, v mém případě znamenal konec mého vědeckého života.

Virus podaný skrze vakcíny

Studie Dr. Mikovitsové sama o sobě nevyvolala okamžitě hněv mocného farmaceutického průmyslu.

Když ale jistá studie, zveřejněná o dva roky později, vytvořila souvislost mezi tímto novým virem a očkovacími látkami, zjištění Dr. Mikovitsové začala být příliš nebezpečná pro „síly v pozadí státu“. Takto to ve svém videu vysvětluje Dr. Mikovitsová:

„A tak v roce 2011 další vědec zkoumající AIDS napsal pro časopis Frontiers in Microbiology článek, který mě vyšel opravdu příšerně draho.

Loading...

Nevěděla jsem, že se chystá napsat ten článek, v podstatě se v něm uvádělo, že s největší pravděpodobností se tyto viry související s virem myší leukémie dostaly do lidí skrze očkovací látky.“

Takže, kdy jsme začali s vakcínami?

V letech 1953, 1934, v 30. letech s dětskou obrnou, a to, co jsme dělali pro zmírnění virů, abychom učinili virus méně patogenním, méně toxickým, bylo, že jsme je podávali skrze myší mozek.

Tímto způsobem jsme je podávali skrze mozek myší, a každý vědec, který s těmito viry pracuje a pracoval v Národním institutu pro rakovinu, si uvědomil možnost, že když dáte dohromady tkáně člověka a myši, existuje možnost, že narazíte na virus, který v myši spí, který té myši neškodí, ale zabíjí člověka, nebo u něj vyvolává závažné onemocnění.

Začíná se ozývat „stát ve státě“

Krátce poté, co začala být tvrzení ze studie jasná a lidé z „pozadí státu“ pochopili, že očkovací průmysl stojí před hrozbou, tito lidé aktivovali své účinné mechanismy ututlávaní, zamlžování a klamání veřejnosti:

„Vyhodili mě z práce, dali do vězení, bez soudního procesu, bez výslechu, bez jakýchkoliv občanských práv, mě jednoho dne, 18. listopadu 2011, vyvlekli v poutech z mého domu.

Odmítla jsem zpochybnit údaje, říct, že to byl omyl, máme ty údaje, ukázala jsem je, ukázala jsem je všechny a jednoduše jsem odmítla. V podstatě řekli: Řekněte všem, že jste si to celé vymyslela a můžete jít domů. A když to neuděláte, zničíme vás. A to také udělali.“

Uvěznili ji bez zatykače a pět dní drželi ve vězení bez možnosti propuštění na kauci jako uprchlíka před spravedlností a na čtyři roky dostala zákaz vyjadřovat se v médiích.

Zničili její kariéru. Její příběh je zdokumentován v knize Útrapy jedné vědkyně: neohrožené hledání pravdy o lidských retrovirech, chronickém únavovém syndromu, autismu a jiných onemocněních.

Ironií je, že Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) nyní schválil zkušební protokol pro zjišťování retrovirů v amerických zásobách krvi, které mají hodnotu miliony dolarů, a tento protokol do velké míry vychází z výzkumu Dr. Mikovitsové.

Spravuje ho však velká farmaceutická lobby. Takže zatímco tato vynikající vědkyně je nyní na mizině a bez zaměstnání, jiní z jejího výzkumu údajně profitují, aby vydělali miliony dolarů na generální úklid v krevních zásobách USA.

Ponaučení

Whistlebloweri (ti, kteří hvízdají na píšťalku) ve všech oblastech lidského počínání potřebují získat pozornost a podporu probouzející se komunity.

Odvážní lidé jako Dr. Judy Mikovitsová nám ukazují, že je možné si zachovat integritu i pod nesmírným tlakem vyvíjeným lidmi, kteří z pozadí řídí stát.

Potřebujeme slyšet a šířit jejich příběhy, protože nám přinášejí důležité postřehy o tom, jak svět opravdu funguje, a pomáhají nám rozlišovat mezi těmi, kteří hledají pravdu, a těmi, kteří ji skrývají.

Pracujme všichni společně na pokračujícím odkrývání závojů lží v našem světě.

Zdroj: Collective Evolution, Zpracovala: Vylectese.cz